درباره ما

درباره ما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌‌‏‌بینند. ویژگی‌‌‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
سالن تک مرجع تخصصی رنگ مو در ایران است. همکاری با معتبرترین برندهای اروپایی و امریکایی ، استفاده از کارشناسان زیبایی دوره دیده در داخل و خارج از کشور ، ارائه قیمتهای رقابتی ،ارسال در کوتاهترین زمان ممکن و  در دوره های زمانی متناوب، امکان سفارش آسان، تحویل درب منزل،شیوه های پرداخت متناسب با نیاز مشتری، ارائه محصولات اصل و منطبق با سلامت مصرف کنندگان از جمله سیساستهای ماست.
سالن تک با توجه به خلا موجود در ارائه خدمات زیبایی در بستر دنیای مجازی، جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات زیبایی، "خصوصا خدمات رنگ مو" در جهت رفع نیاز طیف وسیعی از مشتریانی که به هر دلیلی امکان استفاده از سالن های زیبایی را ندارند و همچنین به منظور ایجاد عدالت اجتماعی در دسترسی تمام هموطنان به اطلاعات تخصصی، استفاده از مشاوره متخصصان زیبایی بدون محدودیت جفرافیایی، ایجاد آگاهی در جلوگیری از دسترسی به محصولات تقلبی و سو استفاده کلاهبرداران تاسیس شده است.
سالن تک برای تمام عزیزانی که به هر نحوی استفاده کننده خدمات زیبایی می باشند و از محدودیت های موجود در انتخاب رنگ مو و نحوه فعالیت کارشناسان زیبایی راضی نیستند، با ایجاد امکان مدل سازی با تم ها و الگوهای گوناگون، رسیدن به نتیجه مطلوب و دلچسب را تا حد بسیار قابل ملاحظه ای دست یافتنی کرده است.
تیم پشتیبانی ما با کادری بسیار مجرب و کارآزموده، در جهت رفع نیاز مشتریان به خدمات زیبایی همواره آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز می باشد.
سالن تک، با هدف ارائه خدمات با کیفیت و برتر در حوزه لوازم و مواد آرایشی سال ۹۴ تاسیس و نسبت به ایجاد برند سالن تک با استفاده از متخصصین زبده اقدام نمونده است.
آدرس:تهران خ ۱۷ شهریورجنوبی-بایین تر از میدان خراسان -بلاک ۵۸۴-باساژ کامبیوتر شرق(تکتم)واحد ۱۲
تلفن:۳۳۱۳۹۱۱۳

 نام بسته در کافه بازار:ir.salontak.app
نام توسعه دهنده :pcshop110@gmail.com